• ساعت : ۲۳:۲۷:۳۷
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ 
  • کد خبر : ۱۹۳۰۷
اطلاعیه نحوه حضور كاركنان در ادارات ستادی شركت ملی مناطق نفتخیز جنوب و شركت‌های تابعه

بنابر اعلام کمیته مدیریت بحران کرونای شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب به آگاهی می‌رساند از تاریخ شنبه ۲۵ بهمن ماه تا اطلاع ثانوی، ساعت کاری و شیوه حضور کارکنان در ادارات ستادی ‏و واحدهای اداری شرکت‌های تابعه به شرح زیر می‌باشد:

 

۱- حداکثر میزان مجاز حضور کارکنان روزکار ستادی در اهواز، مسجد سلیمان و امیدیه، برای مشاغل عادی یک سوم و برای مشاغل کاملاً ضروری ۵۰ درصد می‌باشد.

در سایر شهرهای حوزه عملیاتی مناطق نفت خیز جنوب حداکثر میزان حضور کارکنان ستادی در مشاغل عادی دو سوم و در مشاغل ضروری ۱۰۰ درصد خواهد بود.

 

۲- تشخیص خدمات کاملاً ضروری در صنعت نفت با «ستاد مرکزی پیشگیری و مقابله با ویروس ‏کووید ۱۹» و تا پیش از اعلام رسمی آن بنا به تشخیص مسئولان مربوطه خواهد بود.

 

۳- کارکنانی که بر اساس بندهای فوق از حضور فیزیکی در محل کار معاف هستند لازم است در صورت امکان نسبت به انجام ‏وظایف خود بصورت دورکاری اقدام نمایند و ادارات مربوطه نیز موظف به ایجاد زیرساخت‌های مورد نیاز می‏‌باشند. بدیهی است در صورت عدم امکان انجام دورکاری عدم حضور کارکنان در محل کار، به عنوان مرخصی ‏ارفاقی ایام کرونا محاسبه خواهد شد.

 

۴- کارکنان محترم روزکار عملیاتی صرفاً با صلاحدید و مجوز سرپرستان مربوطه، مشمول شرایط یادشده خواهند ‏بود.

 

۵- ‏ کارکنان محترم نوبتکار و نیز شاغلین طرح‌های اقماری از دستورالعمل‌های یادشده مستثنی میباشند.

 

۶- تردد خودروها و ماشین‌آلات شرکتی و استیجاری در گستره عملیاتی شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب، ‏همراه با برگ ماموریت معتبر صادر شده توسط مدیریت عملیات ترابری و پشتیبانی تولید و نیز ادارات ترابری ‏شرکت‌های بهره‌بردار، بلامانع است.

 

۷-ساعت کاری ادارات ستادی در کلیه شهرهای حوزه فعالیت شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب به جز شهر اهواز از ساعت ۸ الی ۱۴:۳۰  و برای شهر اهواز از ساعت ۸ الی ۱۳:۳۰ می‌باشد.

 

روابط عمومی شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب

امتیاز :  ۳.۶۰ |  مجموع :  ۱۰

برچسب ها

    V5.7.4.0